Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Gledzianów - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Gospodarstwo rolne ogrodzone Szczecin

Szczecin(Gledzianów + 36 km)

856 000 zł1 400 m² 611,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 755 m²

Sprzedam gospodarstwo rolne składające się z: 1) Domu mieszkalnego pow. ok. 80m2 plus wbudowany garaż 2) Budynek gospodarczy (dawny kurnik) pow. ok. 1300 m2 3) Całość na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Parzęczew

Parzęczew(Gledzianów + 22 km)

3 000 000 zł1 600 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Zakład Produkcyjny 1600m2, okolice Ozorkowa, pow działki 6 660 m2. Część produkcyjna i socjalna 1600 m2. Część zakładu stanowi: -chłodnia 400 m2 -mroźnia 400 m2 -hala 800 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Łódź(Gledzianów + 44 km)

3 950 000 zł715,75 m² 5 518,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność, bez prowizji od kupującego. Leach & Lang oferuje na sprzedaż zagospodarowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 950 m, położoną przy ul. Kopernika w Łodzi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łódzka

Zgierz(Gledzianów + 33 km)

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy Łódzkiej Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wola Kałkowa

Wola Kałkowa(Gledzianów + 20 km)

360 000 zł6 360 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 360 m²

Na sprzedaż obiekt budowlany, niegdyś funkcjonujący jako ubojnia i zakład masarki, wraz z pomieszczeniami biurowymi i potencjałem do zagospodarowania na lokal mieszkalny. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Łódź

Górna,Łódź(Gledzianów + 44 km)

549 999 zł93 m² 5 913,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji (łódź, górna) - zespół 6 wysokich garaży na prywatnej, ogrodzonej działce. Najważniejsze informacje: 6 garaży w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Łódź

Teofilów,Łódź(Gledzianów + 44 km)

9 200 000 zł2 600 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - hala produkcyjna z suwnicą, położona na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy Hala produkcyjna o p owierzchni użytkowej 2.593 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wyszyńskiego

Ozorków(Gledzianów + 20 km)

510 000 zł1 260 m² 404,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Budynek biurowy z miejscami parkingowymi w centrum Ozorkowa. Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 2 944 m 2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowy, gospodarczy.